NASI PARTNERZY

Dążąc do perfekcji i wciąż doskonaląc swoją ofertę, MARKUSS wybiera jako swoich partnerów tylko najlepszych producentów oraz renomowanych dystrybutorów tapet. Lista naszych partnerów systematycznie się powiększa wyłącznie o firmy, które oferują rozwiązania na najwyższym poziomie oraz spełniają europejskie normy jakości. Obecnie współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami jak i małymi przedsiębiorstwami. Zawsze staramy się dopasować ofertę pod potrzeb naszych klientów mając na uwadze wysoką jakość oferowanych produktów i usług.

Poniżej znajduje się lista dostawców, z którymi aktualnie współpracujemy. Chcesz się na niej znaleźć? Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i skontaktuj się z nami!

Ornante

Dzięki Freskom Ornante masz możliwość puszczenia wodzy fantazji i wykreowania niepowtarzalnego wnętrza.

Uważamy, że ściany przestrzeni, którą się otaczasz, powinny być dokładnie takie, jakie chcesz. Tylko od Ciebie zależy jaka będzie ich faktura - gruba i nieregularna, a może gładka z delikatnie zarysowanymi łukami? Puść wodze fantazji i zadecyduj czy umieścisz na nich zdjęcie Twoich najbliższych w odcieniach perły, „Narodziny Wenus” Botticellego z akcentami miedzi czy inspirujący cytat z ulubionej książki na grubo złoconym tynku.

Zrealizuj swoją wizję, nie ograniczając się do narzuconych wzorów tapet i nie obawiając się niskiej jakości grafiki, wrażenia sztuczności i nieekologicznych komponentów.

Wartości

Szyty na miarę

Pozwól, że pokażemy Ci, różnicę w wytrzymałości i jakości naszych fresków w porównaniu do tradycyjnych ściennych materiałów dekoracyjnych. Ich odporność na wilgoć i warunki atmosferyczne pozwala na wszechstronne zastosowania. Z powodzeniem możesz udekorować swoją łazienkę, a nawet ściany zewnętrzne domu. Nie narzucamy Ci gotowych rozwiązań graficznych. Dla Ciebie stworzymy dokładnie taki fresk jakiego potrzebujesz.

Zgodny z naturą

Wierzymy, że warto żyć w zgodzie z naturą, dlatego w naszym procesie produkcji stosujemy tylko komponenty pochodzenia naturalnego. Nasze farby wodne są ekologiczne i nie emitują zapachu. Dzięki temu masz pewność, że są bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

Tworzony ręcznie

Mówimy stanowcze “nie” automatyzacji produkcji bo żadna maszyna nie włoży całego serca w wykonanie Twojego wymarzonego fresku. Chcemy, byś czuł, że tworzymy go specjalnie dla Ciebie, tak by spełnił wszystkie Twoje oczekiwania - dlatego prawie w całości wykonamy go dla Ciebie ręcznie.

Skontaktuj się z naszym zespołem

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z montażem tapet. Opowiemy Ci o rodzajach tkanin i najnowszych trendach. Doradzimy w trudnych sprawach, zamówimy tapety, umówimy się na montaż. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do kontaktu osobistego w naszej siedzibie. Będziesz miał okazje obejrzeć katalogi naszych dostawców i partnerów handlowych z Polski i całego świata.

 

Maciej Kussy

Właścicel / CEO

+48 500 203 880

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łukasz Martyński

Właściciel / Ekspert ds. montażu

+48 508 132 930

Łukasz Bawolski

Właściciel / Ekspert ds. montażu

+48 501 606 872

Tomasz Janik

Ekspert ds. montażu

+48 518 674 246

Filip Stangreciak

Ekspert ds. montażu

+48 787 999 788

Rafał Fojcik

Ekspert ds. montażu

+48 884 801 870


Nasz przedstawiciel w Lublinie:

 

Paweł Szurek

Ekspert ds. montażu

+48 600 704 748


Specjaliści ds. gruntowania powierzchni:

 

Artur Alchimowicz

Specjalista ds. gruntowania

+48 792 022 250

Marcin Klaro

Specjalista ds. gruntowania

+48 500 523 277


Specjaliści wspierający nasze zespoły montażowe:

 

Kamil Cybulski

Grafik

+48 601 563 635

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Please type your full name.

Invalid Input

Invalid email address.

Please specify your position in the company

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input