Skip to main content

ludek

FORNIR KAMIENNY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wzbogaciliśmy naszą ofertę montażową o cienki fornir kamienny marki Slate-Lite. Jest to bardzo niecodzienna, atrakcyjna i elegancka forma dekoracji, która ma szerokie zastosowanie w wykańczaniu wnętrz. Materiał to innowacyjny naturalny fornir kamienny, na który składa się cienka warstwa naturalnego kamienia oraz podkład wzmocniony włóknem szklanym lub bawełną. Pomimo swojej lekkości Slate-Lite zachowuje wrażenie i wygląd litej skały.

OKIEM EKSPERTA: Elastyczna skała w rolce to innowacyjne podejście w projektach domu lub biura

Maciej Kussy
Właściciel / CEO

Cienkie forniry kamienne firmy Slate-Lite są naprawdę wszechstronne w projektach domu lub w sektorze biznesowym. Ten innowacyjny produkt może być używany zarówno wewnętrz, jak i na zewnętrz pomieszczenia. Jest odporny na wilgoć oraz warunki atmosferyczne dlatego można go wykorzystać także w pomieszczeniach mokrych, jak łazienka.

Firma Slate-Lite stworzyła dotychczas ponad 50 różnych propozycji z unikalnymi kolorami i wzorami. Każda z dostępnych opcji składa się z cienkich płyt z najpiękniejszych kamiennych bloków z całego świata. W gotowej ofercie jest nie tylko łupek, ale także mika, wapień, piaskowiec, a nawet różnego rodzaju marmury.

Jeśli chodzi o najbardziej popularne dekory to szczególnie zachęcamy do zapoznania się z pozycjami: Nero, Tan Silver Grey, Argento, Blanco, Galaxy Black, Burning Forest oraz D Black. Jeśli chodzi o wersję Translucent to polecamy: Falling Leaves, Blanco, Rustique. Wszystkie propozycje dostępne są na stronie producenta.

Dzięki wyjątkowym właściwościom forniru kamiennego Slate-Lite, takim jak niewielka grubość całkowita wynosząca kilka milimetrów i niewielki ciężar, materiał może być montowany na podobnej zasadzie co tapety ścienne. Może być używany w nowoczesnych projektach ścian wewnętrznych i zewnętrznych, poprzez zastosowanie jako podłoga, po niezwykłą ozdobę prysznicową w łazience. Dzięki solidnej kamiennej powierzchni nadają się także do stosowania w intensywnie użytkowanych miejscach publicznych, takich jak restauracje, bary, sklepy czy hotele.

Skontaktuj się z naszym zespołem

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z montażem tapet. Opowiemy Ci o rodzajach tkanin i najnowszych trendach. Doradzimy w trudnych sprawach, zamówimy tapety, umówimy się na montaż. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do kontaktu osobistego w naszej siedzibie. Będziesz miał okazje obejrzeć katalogi naszych dostawców i partnerów handlowych z Polski i całego świata.

Nasze Biuro Obsługi Klienta:

 

Biuro Markuss

Umówienie montażu
/ Obsługa Klienta

+48 784 949 719

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Michał

Menadżer Sprzedaży
i Marketingu

+48 784 949 719

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łukasz Martyński

Właściciel / CEO

+48 787 999 788

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze zespoły montażowe poznasz w sekcji O NAS