O nas

Firma Markuss to setki kilometrów położonych tapet, tysiące przygotowanych projektów i wizualizacji, dziesiątki szkoleń oraz jeszcze więcej wspólnych wspomnień. Kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność, nie mieliśmy pojęcia, jaki drzemie w naszym zespole potencjał. Zawsze jednak mierzyliśmy wysoko, dokonując wielu pionierskich działań w naszej branży.

Nasza historia rozpoczęła się w 2007 roku z chwilą założenia pierwszej działalności gospodarczej. Od tej pory nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu staliśmy się ekspertami ds. montażu tapet, fototapet i tkanin klejonych oraz jedną z najsilniejszych marek na rynku tapetowania. Łączymy empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji.

Zaufanie to podstawa

Od początku naszej działalności priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów i partnerów biznesowych. Od ponad 13 lat doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań, a nasze usługi świadczone są przez doświadczonych specjalistów. Właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji - zapracowaliśmy na zaufanie i naszą opinię u dziesiątek tysięcy klientów, a nie na pojedynczych realizacjach. Możemy się pochwalić setkami pozytywnych komentarzy na nasz temat, dziesiątkami rekomendacji, a także wieloma zaproszeniami na prelekcje branżowe i wystąpienia w telewizyjnych programach budowlano-wykończowych w roli ekspertów.

Długa gwarancja jako potwierdzenie jakości

U nas masz pewność, że nie tylko będziemy towarzyszyć Ci podczas zakupu lub montażu, ale także w ciągu trzech lat od ich zakończenia. Jesteśmy pewni naszych realizacji, a także jakości rekomendowanych materiałów, dlatego dajemy naszym klientom o wiele dłuższy okres gwarancji, niż inne firmy na rynku. Możesz także na nas liczyć, jeśli pojawią się jakiekolwiek zastrzeżenia związane z wybraną tapetą lub innym materiałem. Zrobimy wszystko, aby rozwiać Twoje wątpliwości, a gdy zaistnieje taka trzeba, pomożemy dokonać reklamacji bezpośrednio u producenta.

OKIEM WŁAŚCICIELA: Nie ma lepszej reklamy niż rekomendacje naszych klientów

Maciej Kussy
Właściciel / CEO

Markuss jest firmą otwartą na wszystkich, którzy cenią modne produkty i usługi najwyższej jakości. Nie oszczędzamy na materiałach, a w codziennej pracy wykazujemy się profesjonalnym podejściem, popartym intensywnym doświadczeniem, nieustanną nauką i dostosowywaniem się do nowych trendów oraz metod. Nie unikamy eksperymentów i nie boimy się podejmować projektów spersonalizowanych, wynikających z życzeń i wyobrażeń klienta. Nie ma bowiem lepszej reklamy niż dobrze wykonana praca, która polecana jest przez naszych klientów i współpracowników osobiście. Obecnie na terenie samej Warszawy poleca nasze usługi 15 sklepów z tapetami, a współpracę nawiązali z nami wybitni architekci wnętrz oraz przedstawiciele firm wykończeniowych i ogólnobudowlanych.

Wciąż nie masz pewności? Oto pięć dodatkowych powodów

Markuss to firma, która swoimi realizacjami łączy najnowsze trendy modowe z perfekcyjnym wykonaniem. Dlatego wśród naszych kolejnych pracowników szukamy pasji do jednego i drugiego. To właśnie dzięki zaangażowaniu naszych ludzi powstają niecodzienne projekty u naszych klientów, a my z czystym sumieniem możemy rozwijać i udoskonalać naszą ofertę.

Trzy lata

gwarancji i wsparcia

Ogromny zespół

z doświadczeniem

Dostawcy i partnerzy

z całego świata

Usługi dodatkowe

w jednym miejscu

Atrakcyjne upusty

dla stałych klientów

Naszym celem jest ciągły rozwój i współpraca z obecnymi oraz nowymi klientami. Wierzymy, że dzięki otwartej postawie i zaangażowaniu w dialog, jesteśmy zdolni zaspokoić wszelkie Twoje potrzeby. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub bezpośredni. Podziel się z nami swoimi potrzebami, a my dopasujemy się do Ciebie!

Skontaktuj się z naszym zespołem

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z montażem tapet. Opowiemy Ci o rodzajach tkanin i najnowszych trendach. Doradzimy w trudnych sprawach, zamówimy tapety, umówimy się na montaż. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do kontaktu osobistego w naszej siedzibie. Będziesz miał okazje obejrzeć katalogi naszych dostawców i partnerów handlowych z Polski i całego świata.

 

Nasze Biuro Obsługi Klienta:

 

Olga Burzyńska

Opiekun Klientów Kluczowych
/ Zamówienia

+48 666 291 996

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Weronika Milczarek

Specjalista ds. Obsługi Klienta
/ Umówienie montażu

+48 784 949 719

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Maciej Kussy

Właścicel / CEO

+48 500 203 880

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łukasz Martyński

Właściciel / Ekspert ds. montażu

+48 508 132 930

Łukasz Bawolski

Właściciel / Ekspert ds. montażu

+48 501 606 872

Tomasz Janik

Ekspert ds. montażu

+48 518 674 246

Filip Stangreciak

Ekspert ds. montażu

+48 787 999 788

Rafał Fojcik

Ekspert ds. montażu

+48 884 801 870


Nasz ekspert w Lublinie:

 

Paweł Szurek

Ekspert ds. montażu

+48 600 704 748


Specjaliści ds. gruntowania powierzchni:

 

Umów się na gruntowanie

Skontaktuj się bezpośrednio z naszymi specjalistami ds. gruntowania w celu umówienia się na realizację:

Artur Alchimowicz

Specjalista ds. gruntowania

+48 792 022 250

Marcin Klaro

Specjalista ds. gruntowania

+48 500 523 277


Specjaliści wspierający nasze zespoły montażowe:

 

Kamil Cybulski

Grafik

+48 601 563 635

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.