O NAS

PROFESJONALNE UKŁADANIE TAPET I TKANIN

Firma Markuss od 2007 roku do dziś zajmuje się układaniem tapet, fototapet i tkanin klejonych. Oferujemy najwyższej jakości usługi. Nie oszczędzamy na materiałach,
a w codziennej pracy wykazujemy się profesjonalnym podejściem, popartym intensywnym doświadczeniem, nieustanną nauką i dostosowywaniem się do nowych trendów oraz metod. Nie unikamy eksperymentów i nie boimy się podejmować projektów spersonalizowanych - wynikających z życzeń i wyobrażeń klienta.

Zadowolenie korzystających z naszych usług osób i instytucji przełożyło się na wyjątkowo szybki rozwój naszej firmy: zaczęliśmy pracę na gruncie lokalnym, a po kilku latach jej efekty można dostrzec nie tylko w wielu restauracjach, instytucjach publicznych, zarówno luksusowych apartamentach jak i skromnych mieszkaniach na terenie całej Polski, ale również na terenie Szwajcarii i Niemiec. Nie ma bowiem lepszej reklamy niż dobrze wykonana praca, która polecana jest przez naszych klientów i współpracowników osobiście. Obecnie na terenie samej Warszawy poleca nasze usługi 15 sklepów z tapetami, a współpracę nawiązali z nami wybitni architekci wnętrz oraz przedstawiciele firm wykończeniowych i ogólnobudowlanych.

Skontaktuj się z nami!

Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Administratorem strony oraz danych osobowych jest Właścicielem i operatorem serwisu jest MARKUSS SP Z O O z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Pańska 75, 00-834 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przezSĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS:0000543948 , numer NIP:5272730011, numer REGON:360811225. Skontaktować się z nami możesz mailowo biuro@markuss.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Tapety na Twoją miarę - Markuss

Markuss