O NAS

PROFESJONALNE UKŁADANIE TAPET I TKANIN

Firma Markuss od 2007 roku do dziś zajmuje się układaniem tapet, fototapet i tkanin klejonych. Oferujemy najwyższej jakości usługi. Nie oszczędzamy na materiałach,
a w codziennej pracy wykazujemy się profesjonalnym podejściem, popartym intensywnym doświadczeniem, nieustanną nauką i dostosowywaniem się do nowych trendów oraz metod. Nie unikamy eksperymentów i nie boimy się podejmować projektów spersonalizowanych - wynikających z życzeń i wyobrażeń klienta.

Zadowolenie korzystających z naszych usług osób i instytucji przełożyło się na wyjątkowo szybki rozwój naszej firmy: zaczęliśmy pracę na gruncie lokalnym, a po kilku latach jej efekty można dostrzec nie tylko w wielu restauracjach, instytucjach publicznych, zarówno luksusowych apartamentach jak i skromnych mieszkaniach na terenie całej Polski, ale również na terenie Szwajcarii i Niemiec. Nie ma bowiem lepszej reklamy niż dobrze wykonana praca, która polecana jest przez naszych klientów i współpracowników osobiście. Obecnie na terenie samej Warszawy poleca nasze usługi 15 sklepów z tapetami, a współpracę nawiązali z nami wybitni architekci wnętrz oraz przedstawiciele firm wykończeniowych i ogólnobudowlanych.