REKOMENDACJE EWA MIERZEJEWSKA

Jeszcze do niedawna tapetowanie kojarzyło mi się z czymś żmudnym, trudnym i stresującym. Aż pewnego dnia zobaczyłam, jak to robi PRAWDZIWY fachowiec z Markuss Tapety. 
Pan Łukasz pomagał mi kłaść tapetę w scenografii dla telewizji TVN. Zrobił to błyskawicznie i bardzo dokładnie, chociaż musiał działać pod presją czasu. Dodatkowo udzielił mi krótkiej lekcji kładzenia tapet. Byłam pod wielkim wrażeniem jego umiejętności. Od tamtej pory polecam Markuss Tapety każdemu.

Ewa Mierzejewska

WIĘCEJ O MNIE...

Skontaktuj się z nami!

Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Administratorem strony oraz danych osobowych jest Właścicielem i operatorem serwisu jest MARKUSS SP Z O O z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Pańska 75, 00-834 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przezSĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS:0000543948 , numer NIP:5272730011, numer REGON:360811225. Skontaktować się z nami możesz mailowo biuro@markuss.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Tapety na Twoją miarę - Markuss

Markuss