Deco Inspiration

Sklep z tapetami i tkaninami w Warszawie został stworzony z myślą o użytkownikach, dla których ponadczasowe rozwiązania oraz designerski i wyjątkowy charakter mają istotne znaczenie w aranżacji wnętrz. Cenimy sobie oczekiwania i potrzeby naszych Klientów, dlatego dostarczamy wyroby w różnych stylach. W ofercie ekskluzywne tapety ścienne czołowych producentów z rynku europejskiego i amerykańskiego. Producenci gwarantują najwyższą jakość wykonania, trwałość oraz oryginalne i ponadczasowe wzornictwo. Na bieżąco udoskonalamy asortyment o najnowsze trendy.
Posiadamy również bogaty wybór tkanin, z których tworzymy niekonwencjonalne i eleganckie dekoracje okienne. Na specjalne zamówienie uszyjemy nowoczesne rolety bądź stylowe firany i zasłony, ze szczególną dbałością o najmniejsze detale i perfekcyjne wykończenie. Można skorzystać z usługi Mobilnego Dekoratora Ścian i Okien. Przyjedziemy do Państwa z wzornikami tkanin, pomierzymy laserowo, doradzimy w najlepszym wyborze dekoracji okiennej, tapety oraz finalnie wytapetujemy, uszyjemy i zawiesimy. Usługa kompleksowa zawsze na 5+

WIĘCEJ...

Skontaktuj się z nami!

Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Administratorem strony oraz danych osobowych jest Właścicielem i operatorem serwisu jest MARKUSS SP Z O O z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Pańska 75, 00-834 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przezSĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS:0000543948 , numer NIP:5272730011, numer REGON:360811225. Skontaktować się z nami możesz mailowo biuro@markuss.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Tapety na Twoją miarę - Markuss

Markuss