Impresje Home Collection

Firma Impresje Home Collection działa na polskim rynku od 1997roku. Jesteśmy firmą dekoratorską specjalizującą się w kompleksowej realizacji dekoracji okien i wnętrz oraz sprzedaży przedmiotów wyposażenia i wystroju wnętrz. Oferujemy duży wybór tkanin dekoracyjnych zasłonowych, obiciowych i firan, zarówno nowoczesnych jak i stylowych.
Jesteśmy również wyłącznym przedstawicielem w Polsce szeregu europejskich producentów tapet i tkanin z segmentu premium. W naszej ofercie znajdą Państwo takie marki jak Cole & Son, Harlequin, Anthology, Lizzo, Dedar, Larsen, Manuel Canovas, Colefax & Fowler, Jane Churchill i Linwood.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego showroomu przy ul. Powsińskiej 22 w Warszawie.

WIĘCEJ...

Skontaktuj się z nami!

Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Administratorem strony oraz danych osobowych jest Właścicielem i operatorem serwisu jest MARKUSS SP Z O O z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Pańska 75, 00-834 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przezSĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS:0000543948 , numer NIP:5272730011, numer REGON:360811225. Skontaktować się z nami możesz mailowo biuro@markuss.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Tapety na Twoją miarę - Markuss

Markuss