WallArt

Jesteśmy lokalnym (wrocławskim), producentem tapet i fototapet na wymiar, drukowanych w ekologicznej technologii lateksowej.Posiadamy w ofercie tapety samoprzylepne winylowe, flizelinę gładką oraz winyl na flizelinie o strukturze lnu, betonu, piasku oraz srebrnego lnu.

Nasze tapety mogą być stosowane nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnie, łazienki, toalety, czy korytarze i ciągi komunikacyjne. 
Do przestrzeni narażonej na duże zabrudzenia, uszkodzenia mechaniczne lub kontakt z wodą, tłuszczem czy detergentami - mamy dedykowany materiał winylowy laminowany, który jest niezwykle odporny na każdy z wyżej wymienionych rodzajów uszkodzeń i zabrudzeń.

Posiadamy własną bazę autorskich wzorów, z pełną możliwością personalizacji na potrzeby danego wnętrza.

Świadczymy kompleksowe usługi od projektu, po produkcję oraz montaż.

 

WIĘCEJ...

Skontaktuj się z nami!

Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Administratorem strony oraz danych osobowych jest Właścicielem i operatorem serwisu jest MARKUSS SP Z O O z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Pańska 75, 00-834 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przezSĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS:0000543948 , numer NIP:5272730011, numer REGON:360811225. Skontaktować się z nami możesz mailowo biuro@markuss.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Tapety na Twoją miarę - Markuss

Markuss