Yeti

Od prawie 30 lat zajmujemy się bezpośrednim importem i sprzedażą włoskich płytek ceramicznych oraz kompleksowego wyposażenia łazienek. Produkty dostępne w sieci naszej sprzedaży wyróżnia nowatorskie wzornictwo, dbałość o detale oraz szeroka oferta kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach. Nasza oferta zapewnia perfekcyjne połączenie najnowszego wzornictwa i najbardziej zaawansowanej technologii. Tradycja i profesjonalizm naszych partnerów wywodzą się z wieloletniego doświadczenia w produkcji płytek ceramicznych.

  Zdajemy sobie sprawę, że osobowość naszych klientów jest niepowtarzalna. Dlatego mamy do zaproponowania wiele linii wzorniczych wanien, armatur, kabin prysznicowych, szafek, umywalek, oraz szeroki wachlarz dodatkowych elementów wyposażenia łazienek, co daje każdemu nieograniczone możliwości w stworzeniu własnej, niepowtarzalnej i osobistej łazienki. Produkty, które obejmuje nasza oferta wielokrotnie znalazły uznanie projektantów i inwestorów.

Zamieszczone w naszym serwisie aranżacje oraz projekty zostały stworzone aby Państwa zainspirować oraz pomóc w wyborze odpowiedniego dla Państwa produktu. Wypracowane przez ponad 20 lat zaufanie owocuje obecnie współpracą z największymi biurami projektowymi i liderami wśród firm budowlanych w całej Polsce. Realizujemy także Państwa pomysły i projekty służąc wiedzą i doświadczeniem – Wybierając nasze produkty otrzymają Państwo projekt gratis.

WIĘCEJ...

Skontaktuj się z nami!

Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Administratorem strony oraz danych osobowych jest Właścicielem i operatorem serwisu jest MARKUSS SP Z O O z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Pańska 75, 00-834 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przezSĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS:0000543948 , numer NIP:5272730011, numer REGON:360811225. Skontaktować się z nami możesz mailowo biuro@markuss.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Tapety na Twoją miarę - Markuss

Markuss