fbpx

ludek

szukana fraza...

Rodzaj tapety

Kolor tapet

Styl wzoru tapety

Dla kogo

Producenci tapet

TAPETOWANIE FIRM, LOKALI USŁUGOWYCH I HOTELI
 

Niejedno badanie dowiodło, że przebywanie w estetycznej, odpowiednio zaaranżowanej i ozdobionej przestrzeni potrafi wyraźnie podnieść wydajność pracowników. Nie bez powodu do stylistyki we wnętrzu biurowym przykłada się taką wagę. Oryginalna dekoracja nie tylko zrobi pozytywne wrażenie na klientach i kontrahentach, ale także poprawi koncentrację i pobudzi kreatywne myślenie u pracowników. Dlatego tak istotnym elementem wystroju jest dobór odpowiedniej tapety.

Rafał Fojcik
Ekspert ds. montażu

Montaż okładzin ściennych na obiektach użyteczności publicznej to duże wyzwanie. Normy, jakie musi spełnić producent tapet dedykowanych do obiektów firmowych są na bardzo wysokim poziomie. Na szczęście bardzo często przekłada się to również na ich wysoką jakość. To, o czym trzeba pamiętać to fakt że źle wybrana tapeta do lokali usługowych może mieć wpływ nie tylko na ich późniejsze użytkowanie i wygląd ale również na odmowę wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela na wypadek np. pożaru. Atesty higieniczne i pożarowe są niezbędne. Wieloletnia współpraca z tak dużymi firmami jak Muraspec, Vinylpex oraz CTO, a w konsekwencji montaż dziesiątek tysięcy metrów kwadratowych ich tapet dały nam szansę nauczyć się bardzo dużo i zdobyć doświadczenie potrzebne do realizacji najtrudniejszych zleceń. Nie straszne są nam ogromne ściany, tapety montowane w strefach mokrych czy nawet elewacje.

Skontaktuj się z naszym zespołem

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z montażem tapet. Opowiemy Ci o rodzajach tkanin i najnowszych trendach. Doradzimy w trudnych sprawach, zamówimy tapety, umówimy się na montaż. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do kontaktu osobistego w naszej siedzibie. Będziesz miał okazje obejrzeć katalogi naszych dostawców i partnerów handlowych z Polski i całego świata.

 

Nasze Biuro Obsługi Klienta:

 

Marcin Welk

Umówienie montażu
/ Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 784 949 719

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Olga Ciarka

Zamówienia tapet
/ Opiekun Klientów Kluczowych

+48 666 291 996

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maciej Kussy

Właściciel / CEO

+48 500 203 880

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze zespoły montażowe poznasz w sekcji O NAS