szukana fraza...

Rodzaj tapety

Kolor tapet

Styl wzoru tapety

Dla kogo

Producenci tapet

OKLEJANIE SAMOCHODÓW
 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wzbogaciliśmy naszą ofertę o oklejanie pojazdów. Jest to skuteczna i bardzo atrakcyjna forma reklamy, która pozwala w sposób ciągły prowadzić promocję usług lub produktów. Umiejscowienie przekazu na ruchomościach pozwala firmom osiągnąć szybki wzrost promocji marki i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, co czyni ją jedną z najskuteczniejszych i najpopularniejszych form prowadzenia marketingu.

OKIEM EKSPERTA: Tuning wizualny samochodu firmowego to promocja na lata

Weronika Milczarek
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Dysponowanie odpowiednim zapleczem pozwala nam nałożyć folię reklamową na każdy pojazd, niezależnie od jego wymiarów czy też wielkości - motocykle, samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe wraz z naczepami.

Cały proces zaczyna i kończy się u nas - zgodnie z wizją i wytycznymi klienta rozpoczynamy realizację projektu graficznego, w którym później zostanie oklejony samochód. Realizujemy również druk materiałów na innych powierzchniach. Jako nieliczni oferujemy również oklejanie felcy drzwi oraz wnęk w aucie.

Tworzymy materiały od pojedynczych napisów wycinanych ploterowo, przez druk solwentowy, aż po UV na powierzchniach błyszczących lub pozbawionych połysku.

Materiały wyłącznie wysokiej jakości

Materiały, których używamy do naszej pracy, pochodzą wyłączanie od czołowych i wiodących w tej branży producentów, co przekłada się na wysoką jakość i gwarancję trwałości usługi końcowej. Są one odporne na warunki klimatyczne oraz płowienie. Nasi pracownicy zawsze podchodzą do każdej realizacji w szczególny sposób, zapewniając państwu kompleksową obsługę i doradztwo. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie pomogą wam podjąć najlepszą decyzję.

Oklejanie flotowe

Oferta przeznaczona dla firm chcących identyfikować większą ilość pojazdów z wizerunkiem ich marki, najczęściej przez umieszczenie na nich znaków graficznych, haseł i logotypów z ich bezpośredniego otoczenia. Zgromadzone przez nas doświadczenie pozwala nam sprostać każdemu zadaniu jakie zostaje nam postawione - wykonujemy realizację dowolnej ilości samochodów na terenie Unii Europejskiej. Dla klientów chcących stworzyć znak rozpoznawczy firmy jesteśmy w stanie przygotować całkowitą wizualizację gotowej floty pojazdów.

Jednorazowy wydatek pozwala reklamie zachować jej trwałość nawet do 6 lat, niezależnie od tego ile będzie trwać promocja na pojeździe. Dzięki temu twój indywidualny projekt będzie promował firmę w ciągłym ruchu nawet przez kilka lat. Pojedyncza inwestycja to gwarancja zadowolenia na długi okres czasu.

USŁUGI DODATKOWE - REKLAMOWE OKLEJANIE FOLIĄ

Oklejanie zwnętrzne

Przykuwająca wzrok reklama jako pierwsza nawiązuje kontakt z klientem. Wykorzystanie zewnętrznej części salonu, czy też umiejscowienie projektu graficznego na witrynie sklepowej to skutecznie skupienie uwagi potencjalnego klienta. Zagospodarowanie wolnej przestrzeni pozwala uzyskać maksymalny potencjał reklamowy danego miejsca. Nasze usługi dotyczą również oklejenia wszelkich dekoracji (ścianki, blaty, szyby i wiele innych) znajdujących się wewnątrz budynku. Wzór i wielkość projektu jest całkowicie spersonalizowana do potrzeb klienta. Wbrew pozorom stanowczo odradzamy samodzielnego naklejania materiałów reklamowych ze względu na problemy, które można napotkać bez odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz niezbędnego sprzętu.

Oklejanie wewnętrzne

Estetyka i wizerunek pomieszczenia są obecnie bardzo istotnym elementem postrzegania danej firmy przez jej klientów. Komfort przebywania w takim miejscu zwiększa się w zależności od właściwego dobrania szaty kolorystycznej oraz wybrania charakteru, jaki będzie nadawać danemu lokalowi. Folia wraz z odpowiednim projektem daje nam szeroką gamę możliwości aranżacji pomieszczenia. Od funkcji estetycznej aż po stworzenie prywatnej strefy, np. ograniczenie widoczności w przeszklonej sali konferencyjnej.

Skontaktuj się z naszym zespołem

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z montażem tapet. Opowiemy Ci o rodzajach tkanin i najnowszych trendach. Doradzimy w trudnych sprawach, zamówimy tapety, umówimy się na montaż. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do kontaktu osobistego w naszej siedzibie. Będziesz miał okazje obejrzeć katalogi naszych dostawców i partnerów handlowych z Polski i całego świata.

 

Nasze Biuro Obsługi Klienta:

 

Olga Burzyńska

Opiekun Klientów Kluczowych
/ Zamówienia

+48 666 291 996

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Weronika Milczarek

Specjalista ds. Obsługi Klienta
/ Umówienie montażu

+48 784 949 719

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Maciej Kussy

Właścicel / CEO

+48 500 203 880

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łukasz Martyński

Właściciel / Ekspert ds. montażu

+48 508 132 930

Łukasz Bawolski

Właściciel / Ekspert ds. montażu

+48 501 606 872

Tomasz Janik

Ekspert ds. montażu

+48 518 674 246

Filip Stangreciak

Ekspert ds. montażu

+48 787 999 788

Rafał Fojcik

Ekspert ds. montażu

+48 884 801 870


Nasz ekspert w Lublinie:

 

Paweł Szurek

Ekspert ds. montażu

+48 600 704 748


Specjaliści ds. gruntowania powierzchni:

 

Umów się na gruntowanie

Skontaktuj się bezpośrednio z naszymi specjalistami ds. gruntowania w celu umówienia się na realizację:

Artur Alchimowicz

Specjalista ds. gruntowania

+48 792 022 250

Marcin Klaro

Specjalista ds. gruntowania

+48 500 523 277


Specjaliści wspierający nasze zespoły montażowe:

 

Kamil Cybulski

Grafik

+48 601 563 635

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.