szukana fraza...

Rodzaj tapety

Kolor tapet

Styl wzoru tapety

Dla kogo

Producenci tapet

Reklama wizualna

Reklamę wizualną można ogólnie zdefiniować jako każdy rodzaj promocji, który zakłada użycie grafiki lub zdjęcia w celu nakłonienia konsumenta do zakupu reklamowanego produktu lub skorzystania z reklamowanej usługi. W celu zwiększenia skuteczności oddziaływania, reklama tego rodzaju wykorzystuje wizualne środki przekazu, by zwrócić uwagę potencjalnego klienta na dany produkt. Można ją wykorzystywać zarówno na zewnątrz pomieszczenia (np. banery reklamowe) lub wewnątrz (np. fototapety).

Kamil Cybulski
Grafik

Reklama  wizualna  jest  jednym  z  bardziej  znaczących  zjawisk współczesnej kultury masowej. Przekaz reklamowy towarzyszy usługom i produktom na różnych etapach ich rynkowego życia, stara się dotrzeć do najrozmaitszych publiczności i zrealizować najprzeróżniejsze cele. Warto jednak zauważyć, że z reklamą wizualną w czystej postaci mamy do czynienia jedynie w przypadku realizacji nastawionych na wykorzystanie wyłącznie zmysłu wzroku. Jeśli nie masz zatem pewności, jaką rozdzielczość powinna mieć Twoja grafika lub zastanawiasz się, co to jest spad czy wykończenie oczkowaniem, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą wszystkich informacji, a w sprawach technicznych można także zasięgnąć porady grafika, który rozwieje wszystkie wątpliwości i pomoże właściwie przygotować projekt.

Nadruki na odzieży

Nadruki na koszulkach i haft komputerowy to usługi wręcz idealne do realizacji zdobień reklamowych i modowych. Drukujemy na koszulkach jak również na innej odzieży, np. roboczej. Kilka lat obecności na rynku i setki wykonanych projektów to bogate doświadczenie, które owocuje stale poszerzającym się gronem zadowolonych klientów. Wieloletnie doświadczenie cechują także wysoka jakość i zoptymalizowana cena. Wykorzystujemy je w naszych najpopularniejszych metodach znakowań, m.in. flex, sitodruk i haft komputerowy. Mamy w ofercie większość popularnych marek odzieży reklamowej, jak JHK, Fruit od the Loom, Promostars, czy Stedman, ale drukujemy także na materiałach dostarczonych przez klienta.

Folia OWV

One Way Vision (OWV) to samoprzylepna folia o perforowanej (dziurkowanej) powierzchni przepuszczającej światło. Umożliwia zaprezentowanie grafiki, nie ograniczając przy tym całkowicie dostępu światła do wnętrza. Grafika na folii One Way Vision jest widoczna dla osób znajdujących się na zewnątrz, przysłaniając wnętrze. Osobom we wnętrzu umożliwia obserwowanie tego, co znajduje się na zewnątrz. W ten sposób witryny w sklepach lub szyby samochodowe mogą pełnić dodatkową powierzchnię informacyjną, która ze względu na swoje rozmiary, w skuteczny sposób zwraca uwagę potencjalnych klientów. 

Fototapety

Realizowane przez nas fototapety na wymiar wykazują się wysoką trwałością oraz profesjonalnym wykonaniem. Fototapeta drukowana jest na specjalnie przygotowanym do tego celu materiale. Drukujemy na kilku rodzajach materiałów, o różnej strukturze i gramaturze. Istnieje możliwość nadruku własnego projektu lub wykorzystania grafiki z banku zdjęć. Dla wymagających klientów nasze biuro projektowe jest w stanie przygotować indywidulany i niepowtarzalny wzór. Wydruk na fototapecie jest trwały i w pełni zmywalny. Do bardziej ekstremalnych miejsc, gdzie ściany narażone są na bardzo mocne zabrudzenia (np. kuchnia) możemy zaoferować fototapety z laminatem.

Banery reklamowe i naklejki

Banery reklamowe, mimo dużej konkurencji nadal są atrakcyjnym środkiem promocji. Stosunkowo niskie koszty oraz ich wytrzymałość na trudne warunki atmosferyczne sprawiają, że korzystają z nich lokalne firmy oraz duże korporacje. Nasz park maszynowy jest w stanie zaoferować druk w wielu formatach, z maksymalną szerokością aż do 160 cm. Na życzenie klienta możemy przygotować także oczkowanie, które stanowi praktyczną formę zaczepów montażowych oraz wszelkie prace projektowe. Należy pamiętać, że dobrze zaprojektowany element reklamy może podświadomie wpływać na decyzje zakupowe klienta. Dlatego rozszerzyliśmy naszą ofertę o naklejki reklamowe, m.in. na podłogę, szyby lub wręczane jako upominek partnerom biznesowym. Mają tak wiele możliwości zastosowań, że od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Skontaktuj się z naszym zespołem

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z montażem tapet. Opowiemy Ci o rodzajach tkanin i najnowszych trendach. Doradzimy w trudnych sprawach, zamówimy tapety, umówimy się na montaż. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do kontaktu osobistego w naszej siedzibie. Będziesz miał okazje obejrzeć katalogi naszych dostawców i partnerów handlowych z Polski i całego świata.

 

Nasze Biuro Obsługi Klienta:

 

Olga Burzyńska

Opiekun Klientów Kluczowych
/ Zamówienia

+48 666 291 996

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Weronika Milczarek

Specjalista ds. Obsługi Klienta
/ Umówienie montażu

+48 784 949 719

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Maciej Kussy

Właścicel / CEO

+48 500 203 880

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łukasz Martyński

Właściciel / Ekspert ds. montażu

+48 508 132 930

Łukasz Bawolski

Właściciel / Ekspert ds. montażu

+48 501 606 872

Tomasz Janik

Ekspert ds. montażu

+48 518 674 246

Filip Stangreciak

Ekspert ds. montażu

+48 787 999 788

Rafał Fojcik

Ekspert ds. montażu

+48 884 801 870


Nasz ekspert w Lublinie:

 

Paweł Szurek

Ekspert ds. montażu

+48 600 704 748


Specjaliści ds. gruntowania powierzchni:

 

Umów się na gruntowanie

Skontaktuj się bezpośrednio z naszymi specjalistami ds. gruntowania w celu umówienia się na realizację:

Artur Alchimowicz

Specjalista ds. gruntowania

+48 792 022 250

Marcin Klaro

Specjalista ds. gruntowania

+48 500 523 277


Specjaliści wspierający nasze zespoły montażowe:

 

Kamil Cybulski

Grafik

+48 601 563 635

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.