fbpx

ludek

szukana fraza...

Rodzaj tapety

Kolor tapet

Styl wzoru tapety

Dla kogo

Producenci tapet

DRZWI UKRYTE
 

Ukrycie drzwi jest przejawem jednego z najnowszych trendów wykończenia wnętrz jakim jest minimalizm. Dzięki braku widocznej ościeżnicy możemy nadać pomieszczeniom wygląd, jaki był nieosiągalny do tej pory. Niewidoczne drzwi, zlicowane ze ścianą można w pełni dostosować do aranżacji wnętrza pokrywając skrzydło tapetą, która z pewnością doda oryginalności designerskim pomieszczeniom.

OKIEM EKSPERTA: Wkomponowuj się w stylistykę wnętrza i stworz całość z otoczeniem

Tomasz Janik
Ekspert ds. montażu

Moda na drzwi typu secret przyszła do nas niedawno. Brzmi to dość magicznie, jednak nie są to drzwi prowadzące do tajemniczego świata, a drzwi, które wkomponowują się w stylistykę wnętrza i tworzą całość z otoczeniem. Dzięki swojej wyjątkowości szybko stały się bardzo popularne w nowocześnie zaprojektowanych lokalach. Są także coraz częściej wykorzystywane w polskich domach i mieszkaniach, co spowodowane jest wieloma możliwościami zastosowania. Początkowo producenci tych drzwi dedykowali je do malowania w kolorze ściany, lecz obecnie można je również tapetować. Niektórzy nawet tworzą delikatne ramki, żeby po położeniu tapety jej grubość z ramką tworzyła jednolitą powierzchnię z naklejoną tapetą. Dobrym pomysłem na takich drzwiach jest montaż cokołu, dzięki listwie przypodłogowej naprawdę można oszukać oko i z pewnej odległości faktycznie nie wiadomo, że są tam ukryte drzwi.

Skontaktuj się z naszym zespołem

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z montażem tapet. Opowiemy Ci o rodzajach tkanin i najnowszych trendach. Doradzimy w trudnych sprawach, zamówimy tapety, umówimy się na montaż. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do kontaktu osobistego w naszej siedzibie. Będziesz miał okazje obejrzeć katalogi naszych dostawców i partnerów handlowych z Polski i całego świata.

Nasze Biuro Obsługi Klienta:

 

Marcin Welk

Umówienie montażu
/ Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 784 949 719

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Olga Ciarka

Zamówienia tapet
/ Menadżer Sprzedaży

+48 666 291 996

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maciej Kussy

Właściciel / CEO

+48 500 203 880

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze zespoły montażowe poznasz w sekcji O NAS