fbpx

ludek

szukana fraza...

Rodzaj tapety

Kolor tapet

Styl wzoru tapety

Dla kogo

Producenci tapet

KLATKI SCHODOWE
 

Wybór tapety do klatki schodowej lub przedpokoju ze schodami w mieszkaniu wielopoziomowym nie jest prostym zadaniem ponieważ są to pomieszczenia wielofunkcyjne, narażone na uszkodzenia i zabrudzenia. Dlatego wybrana tapeta musi być bardzo dobra jakościowo i precyzyjnie zamontowana.

OKIEM EKSPERTA: Duża płaszczyzna daje ogromny potencjał do wyeliminowania monotoni

Łukasz Bawolski
Ekspert ds. montażu

 

Klatka schodowa to idealne miejsca na montaż tapety ściennej. Pomieszczenie to ma przeważnie nietypowe wymiary i kształt, wiec tylko od nas zależy, jak wykorzystamy ten potencjał dekoracyjny. Klatka jest zazwyczaj wysoka i dzięki temu wzór tapety może oddziaływać na nasze zmysły dużą płaszczyzną. Dlatego montaż tapet na klatkach schodowych to zawsze ciekawe wyzwanie i nowe doświadczenia. Przez lata zgromadziliśmy różne rodzaje drabin schodowych, podestów oraz nawiązaliśmy współpracę z dwoma dużymi wypożyczalniami rusztowań. Posiadamy także specjalistyczne uprzęże, żeby zachować maksymalny poziom bezpieczeństwa. Dużym ułatwieniem dla nas jest fakt, że Markuss liczy ponad 10 ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy tak zaplanować montaż, aby w jego trakcie na każdej kondygnacji stał wykwalifikowany montażysta zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa. Takie przygotowanie sprawia że montujemy na klatkach schodowych tapety kilka lub nawet kilkanaście razy w miesiącu.

Skontaktuj się z naszym zespołem

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z montażem tapet. Opowiemy Ci o rodzajach tkanin i najnowszych trendach. Doradzimy w trudnych sprawach, zamówimy tapety, umówimy się na montaż. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do kontaktu osobistego w naszej siedzibie. Będziesz miał okazje obejrzeć katalogi naszych dostawców i partnerów handlowych z Polski i całego świata.

Nasze Biuro Obsługi Klienta:

 

Marcin Welk

Umówienie montażu
/ Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 784 949 719

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Olga Ciarka

Zamówienia tapet
/ Menadżer Sprzedaży

+48 666 291 996

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maciej Kussy

Właściciel / CEO

+48 500 203 880

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze zespoły montażowe poznasz w sekcji O NAS