Skip to main content

ludek

NASI PARTNERZY

Dążąc do perfekcji i wciąż doskonaląc swoją ofertę, MARKUSS wybiera jako swoich partnerów tylko najlepszych producentów oraz renomowanych dystrybutorów tapet. Lista naszych partnerów systematycznie się powiększa wyłącznie o firmy, które oferują rozwiązania na najwyższym poziomie oraz spełniają europejskie normy jakości. Obecnie współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami jak i małymi przedsiębiorstwami. Zawsze staramy się dopasować ofertę pod potrzeb naszych klientów mając na uwadze wysoką jakość oferowanych produktów i usług.

Poniżej znajduje się lista dostawców, z którymi aktualnie współpracujemy. Chcesz się na niej znaleźć? Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i skontaktuj się z nami!

Ornante

Dzięki Freskom Ornante masz możliwość puszczenia wodzy fantazji i wykreowania niepowtarzalnego wnętrza.

Uważamy, że ściany przestrzeni, którą się otaczasz, powinny być dokładnie takie, jakie chcesz. Tylko od Ciebie zależy jaka będzie ich faktura - gruba i nieregularna, a może gładka z delikatnie zarysowanymi łukami? Puść wodze fantazji i zadecyduj czy umieścisz na nich zdjęcie Twoich najbliższych w odcieniach perły, „Narodziny Wenus” Botticellego z akcentami miedzi czy inspirujący cytat z ulubionej książki na grubo złoconym tynku.

Zrealizuj swoją wizję, nie ograniczając się do narzuconych wzorów tapet i nie obawiając się niskiej jakości grafiki, wrażenia sztuczności i nieekologicznych komponentów.

Wartości

Szyty na miarę

Pozwól, że pokażemy Ci, różnicę w wytrzymałości i jakości naszych fresków w porównaniu do tradycyjnych ściennych materiałów dekoracyjnych. Ich odporność na wilgoć i warunki atmosferyczne pozwala na wszechstronne zastosowania. Z powodzeniem możesz udekorować swoją łazienkę, a nawet ściany zewnętrzne domu. Nie narzucamy Ci gotowych rozwiązań graficznych. Dla Ciebie stworzymy dokładnie taki fresk jakiego potrzebujesz.

Zgodny z naturą

Wierzymy, że warto żyć w zgodzie z naturą, dlatego w naszym procesie produkcji stosujemy tylko komponenty pochodzenia naturalnego. Nasze farby wodne są ekologiczne i nie emitują zapachu. Dzięki temu masz pewność, że są bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

Tworzony ręcznie

Mówimy stanowcze “nie” automatyzacji produkcji bo żadna maszyna nie włoży całego serca w wykonanie Twojego wymarzonego fresku. Chcemy, byś czuł, że tworzymy go specjalnie dla Ciebie, tak by spełnił wszystkie Twoje oczekiwania - dlatego prawie w całości wykonamy go dla Ciebie ręcznie.

Skontaktuj się z naszym zespołem

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z montażem tapet. Opowiemy Ci o rodzajach tkanin i najnowszych trendach. Doradzimy w trudnych sprawach, zamówimy tapety, umówimy się na montaż. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy do kontaktu osobistego w naszej siedzibie. Będziesz miał okazje obejrzeć katalogi naszych dostawców i partnerów handlowych z Polski i całego świata.

Nasze Biuro Obsługi Klienta:

 

Marcin Welk

Umówienie montażu
/ Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 784 949 719

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Olga Ciarka

Zamówienia tapet
/ Menadżer Sprzedaży

+48 666 291 996

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maciej Kussy

Właściciel / CEO

+48 500 203 880

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze zespoły montażowe poznasz w sekcji O NAS